Dva mesiace po otvorení sme získali prestížnu cenu!!!

3.12.2017

Na 13.ročníku udeľovania cien  CIJ Awards Slovensko 2017 získal TERMINAL cenu v kategórii najlepší retailový projekt v konkurencii najväčších slovenských a zahraničných developerov ako napr. Penta investments či J&T Real Estate a.s.

”Do zbúrania pôvodnej nedokončenej stanice a do výstavby nového objektu sme investovali viac ako 20-miliónov eur. Banskú Bystricu sme tak zbavili stavby, ktorá vyhrala neslávnu anketu realitnej ruiny Slovenska“, hovorí Mgr.Michal Milata riaditeľ spoločnosti PRIMUM, člena skupiny Intercora.  „Úspech je to, čím inšpirujete iných, aby to urobili!“ je hlavnou myšlienkou udeľovania ocenení CIJ. Ocenenie Best Retail Development & Developer CIJ Awards Slovensko 2017 si v Bratislave prevzal osobne Mgr. Michal Milata, riaditeľ spoločnosti PRIMUM. „Získaním tohto ocenenia sme dostali príležitosť zdieľať náš úspech s ostatnými TOP hráčmi nielen na Slovensku, ale aj v Európe. Zároveň sme postavili prvé hybridné centrum a ukázali možný trend vývoja v tejto oblasti,“ dodal Milata.

Nákupná časť ponúka celkom 11-tisíc metrov štvorcových obchodných plôch, z ktorých časť je riešená formou uzatvoreného obchodného centra a časť formou maloobchodných prevádzok. Pod obchodnou časťou je 19 nástupíšť medzimestských a diaľkových autobusových liniek a zastávky pre mestskú hromadnú dopravu. Všetky sú bezbariérové a vybavené moderným informačným systémom. Developer vybavil priestory vysokým štandardom pre cestujúcich, do lavičiek osadil elektrické zásuvky či možnosť nabíjania mobilných zariadení prostredníctvom USB. Neoddeliteľnou súčasťou je moderná čakáreň a kancelárie. Projekt priniesol do banskobystrického regiónu viac ako 300 nových pracovných miest.

Od otvorenia centra prešlo bránami už niekoľko stoviek tisíc návštevníkov, ktorí oceňujú viaceré výhody takéhoto centra. Medzi ne patrí ľahká orientácia, dostupnosť a komplexnosť služieb na jednom mieste. Cestujúci vybaví väčšinu svojich potrieb na jednom mieste a ušetrený čas môže venovať rodine alebo svojim záľubám. O zvýšenom komforte počas cestovania ani nehovoriac. 

CIJ, CEE & SEE Európska realitná agentúra pre digitálne a tlačové spravodajstvo udelila na 13. ročníku CIJ Awards Slovensko 2017 v hoteli Grand Hotel River Park v Bratislave prestížne ocenenia v 6 kategóriách. Víťazom ocenenia Best Retail Development & Developer sa stala kombinovaná autobusová stanica a nákupné centrum v Banskej Bystrici – TERMINAL. Tento, pre Slovensko jedinečný projekt, otvoril svoje brány pre dvoma mesiacmi

Dva mesiace po otvorení sme získali prestížnu cenu!!!
< >
Dráčik
DM
Deichmann
Takko Fashion
OKAY elektro
Pet Center
BENU
C&A
CCC
Lindex
Gate
Pepco
Fortuna
Billa
Sportissimo