Oslavujeme 4 roky!

Akcie centra

Akcia prebieha od 26. 9. 2021 do 31. 12. 2021

Pred štyrmi rokmi sme vám sprístupnili novú modernú autobusovú stanicu, ktorú doteraz žiadne mesto neprekonalo. Okrem toho sme vám priniesli pekný priestor na trávenie voľného času, pracovné príležitosti, nové značky a retail park s množstvom parkovacích miest.
Za toto obdobie Terminal privítal vyše10 milión návštevníkov, 5 milión cestujúcich a parkovalo u nás viac ako 5 miliónov áut. Konalo sa tu viacero vydarených akcií, ktoré s obľubou navštevujú najmä rodiny s deťmi.
Okrem toho, že sa o naše centrum príkladne staráme, vylepšujeme a renovujeme, šetríme aj životné prostredie; dbáme na separáciu odpadov a znižujeme množstvo komunálneho odpadu končiaceho na skládkach⤵️ 
Počas štyroch rokov sa vyzbieralo viac ako 65 ton odpadu z papiera a lepenky, viac ako 20 ton odpadu z plastov, viac ako 34 ton biologicky rozložiteľného kuchynského a reštauračného odpadu a viac ako 3 tony odpadu zo skla! 
Ďakujeme Vám za vašu priazeň, ktorú ste nám prejavovali aj počas ťažkého obdobia. Pevne veríme, že s nami ostanete aj naďalej a my sa budeme stále zlepšovať a napredovať pre vás🥰

Oslavujeme 4 roky!
< >
Dráčik
DM
Deichmann
Takko Fashion
OKAY elektro
Pet Center
BENU
C&A
CCC
Lindex
Gate
Pepco
Fortuna
Billa
Sportissimo