Pink október v predajni LINDEX!

Akcie v obchodoch

Akcia prebieha od 5. 10. 2021 do 1. 11. 2021

Kúpou novej Pink kolekcie v lindex podporíte projekty v boji proti rakovine!

 Zlaďte sa so svojimi deťmi! Okrem toho, že táto kolekcia pozostáva z domáceho oblečenia v staroružových farbách vyrobeného z plyšového zamatu, chlpatého plyšu a pohodlnej uzlíkovej tkaniny, obsahuje zladené oblečenie pre mamičky i deti a navyše dokonale vás udrží v teple počas zimných mesiacov. 

☝️A čo je najdôležitejšie👉počas celého októbra môžete svoje nákupy zaokrúhľovať smerom hore a 10 % tržieb z predaja tejto kolekcie poputuje na programy a projekty Ligy proti rakovine, cieľom ktorých je podpora a pomoc ženám, bojujúcim s rakovinou prsníka.

Spoločnosť Lindex spolupracuje dlhé roky s kampaňou Ružová stužka, do ktorej sa každoročne zapájajú, a pre ktorú spájajú svoje sily zákazníci a zamestnanci tejto módnej spoločnosti, aby spoločne prispeli na dôležitú vec – podporu projektov v boji proti rakovine. 

Tento rok spoločnosť Lindex navrhla špeciálnu kolekciu domáceho oblečenia so zladenými farbami pre mamičky a deti, kde 10 % tržieb z predaja v októbri poputuje na podporu projektov v boji proti rakovine.

Počas kampane Ružový mesiac táto módna spoločnosť vkladá ešte viac úsilia do šírenia povedomia o dôležitosti pravidelných vyšetrení prsníkov a na stránke lindex.com nájdete podrobný návod na samovyšetrenie.

Spoločnosť Lindex sa zapája do kampane Ružová stužka už od začiatku v roku 2003 a spoločne so svojimi zákazníkmi celkovo vyzbierala na podporu projektov v boji proti rakovine už 16 miliónov eur.

Na Slovensku poputuje všetok zisk z predaja Ružovej stužky, 10% z predaja Ružovej kolekcie, 10% z predaja v rámci akcie Ružové dni 11.10.-13.10., a celý zisk z akcie Zaokrúhľovanie nákupov,  na programy a projekty Ligy proti rakovine, cieľom ktorých je podpora a pomoc ženám, bojujúcim s rakovinou prsníka.

Pink október v predajni LINDEX!
< >
Dráčik
DM
Deichmann
Takko Fashion
OKAY elektro
Pet Center
BENU
C&A
CCC
Lindex
Gate
Pepco
Fortuna
Billa
Sportissimo