Vyspite sa konečne do pohody!

Akcie v obchodoch

Akcia prebieha od 17. 4. 2023 do 7. 5. 2023

Vhodný matrac je jednou z najdôležitejších zložiek dobrého a kvalitného spánku. Keďže v posteli strávime až tretinu života, je skutočne dôležité, na čom spíme. A preto by sme pri výbere matraca mali byť obzvlášť obozretní a zvoliť si taký, ktorý nášmu telu poskytne správnu podporu pre chrbticu a dostatočný komfort pre namáhané časti. Jeho materiál musí niekoľko rokov vydržať tlak bez toho, aby zmenil svoj tvar. Lacné matrace vyrobené z peny s nízkou hustotou sa zvyknú rýchlo preležať a vytvárajú sa v nich priehlbiny.

Doteraz neexistoval na trhu matrac, ktorý by vyhovoval každému rovnako bez ohľadu na individuálne telesné proporcie a spánkové preferencie. Každé telo, každý typ postavy má jedinečné potreby, ktorým by sa matrac mal prispôsobiť. Až 70 % ľudí spí na nevhodnom povrchu a znižuje si tak kvalitu spánku. 

 Matrac tak jedinečný ako Vy

Matrac DORMEO® DNAje zložený z niekoľkých stoviek patentovaných penových pružín Octaspring®. Každá jedna pružina sa samostatne prispôsobuje tvaru ľudského tela ako nezávislá zóna, vďaka čomu dokáže minimalizovať neželaný protitlak. Ten je najčastejšou príčinou bolesti a prehadzovania sa počas spánku. Každých 10 centimetrov matraca je navrhnutých na mieru tak, aby zodpovedal telesným rozmerom a spánkovým preferenciám konkrétneho jednotlivca. Stovky personalizovaných zón poskytnú telu ergonomickú oporu a pohodlie. Lepšie zarovnanie tela predchádza vzniku bolesti. Regeneračný spánok sa stáva skutočnosťou.

 Jedinečný ventilačný systém v pružinách Octaspring® umožňuje konštantné prúdenie vzduchu – pohyby tela doslova vytláčajú zatuchnutý vlhký vzduch von cez špeciálne navrhnuté sieťované strany matraca a vťahujú čerstvý vzduch späť dovnútra. Penová pružina Octaspring® je tak až 8x priedušnejšia ako klasický penový blok.

Matrac DORMEO® DNA bol navrhnutý s dôrazom na páry. Pružina Octaspring® totiž dokonale reaguje na každý pohyb ľudského tela, vďaka čomu minimalizuje prenos pohybu. Túto vlastnosť ocenia najmä tí, ktorí hľadajú dvojitý matrac, ale nechcú byť počas spánku rušení pohybom svojho partnera. Navyše, každá pružina Octaspring® váži sotva polovicu hmotnosti penového bloku o tejto veľkosti, výrobou sa tak vytvára až o 50 % menej emisií CO2.

S podporou mobilnej aplikácie a inteligentnej technológie si teraz každý môže dopriať najlepší spánok svojho života. Na personalizáciu a následnú kúpu matraca DORMEO® DNA stačí mobilný telefón a naskenovanie QR kódu. Celým procesom Vás prevedú aj spánkoví experti v predajniach Dormeo.

Vyspite sa konečne do pohody!
< >
Dráčik
DM
Deichmann
Takko Fashion
OKAY elektro
Pet Center
BENU
C&A
CCC
Lindex
Gate
Pepco
Fortuna
Billa
Sportissimo