Kolotoče rovno na parkovisku pred našim centrom!!!

Akcie centra

Akcia prebieha 29. 9. 2018

Tak toto tu ešte nebolo!!!
Kolotoče rovno na parkovisku pred našim centrom!
Od budúceho štvrtka 27. septembra až do nedele 30. septembra sa parkovisko pred Terminal shopping centrom premení na Lunapark a napriek tomu bude stále dostatok parkovacích miest.
Už sme Vám priniesli dopravné ihrisko, rôzne detské atrakcie a hviezdnych interpretov a teraz Vám prinášame ďalšiu pecku - LUNAPARK.
Veríme, že sa všetci zabavíte do sýtosti!

V sobotu 29. septembra môžete lístky vyhrať a voziť sa zadarmo!!! Alebo nakúpte v niektorej našej predajni a lístky dostanete k nákupu nad určitú sumu. Počet lístkov je však obmedzený!

A prečo práve v sobotu? 

Presne pred rokom sme sprevádzkovali novú autobusovú stanicu, ktorá je stále najmodernejšia na Slovensku, ako aj netradičný koncept obchodného centra Terminal. Počas celého roka sme sa snažili spríjemniť nákupy Vám, našim zákazníkom, rôznymi akciami, súťažmi, workshopmi, pretože nám na Vás záleží. Vnášali sme centru dušu a ako sme sľubovali pred otvorením, Terminal je miesto, kde sa stále niečo deje. A diať sa bude aj v sobotu 29. septembra, keď budeme oslavovať 1. výročie🎉🎊🎆🎂
Príďte sa zabaviť nielen na kolotočoch, či nafukovacích atrakciách. Je pripravený zaujímavý program, v ktorom si každý nájde svoje. K tomu súťaže, akcie v obchodoch, cukrová vata a narodeninová torta🎂🍰
Bude to parádna oslava ako sa patrí, príďte s nami oslavovať, nebudete ľutovať! Tešíme sa na Vás všetkých🤗🎊

Kolotoče rovno na parkovisku pred našim centrom!!!
< >
Dráčik
DM
Deichmann
Takko Fashion
OKAY elektro
Pet Center
BENU
C&A
CCC
Lindex
Gate
Pepco
Fortuna
Billa
Sportissimo