Ako prežiť život bez obmedzení? Vykročte tou správne obutou nohou!

Akcie v obchodoch

Akcia prebieha od 8. 4. 2019 do 30. 4. 2019

Ako prežiť život bez obmedzení? Vykročte tou správne obutou nohou!

Topánky nie sú vždy symbiózou praktickosti a komfortu. Čo na nohy ak namiesto auta či MHD volíte bicykel, alebo kolobežku? Prinášame pár tipov pre vás – aktívne ženy. 

Pozná to každá z nás – nájsť obuv, ktorá by s nami dokázala držať krok sa niekedy zdá byť nadľudskou úlohou. Nie je všetko zlato, čo sa blyští, a to platí aj v prípade obuvi. Pokiaľ patríte k spontánnym tvorom, ktoré neznášajú plánovanie a rady sa nechajú prekvapiť každou novou minútou, teniskybudú pre vás tou najsprávnejšou voľbou.

Teniskysa stali súčasťou „botníka“ takmer každej ženy. Nosia ich aj tie, pre ktoré je šport veľkou neznámou a maximálnu úroveň potenia dosiahnu pri honbe za zľavami. Teniskysú v súčasnosti stelesnením slobodného života, sily a kreativity. Vyskúšajte napríklad po odchode z kancelárie vymeniť lodičky za pohodlné tenisky. Spojenie pracovného kostýmu a trendy športovej obuvi? Prečo nie. 

Rozhodnutie, s čím budete kombinovať vaše tenisky, je len na vás. Fantázii a odvahe sa medze nekladú, a preto si môžete teniskyobuť s čímkoľvek od volánikových letných šiat, cez kultové malé čierne, až po business casual. 

Inšpirujte sa najnovšími módnymi trendmi CCC na www.ccc.eualebo navštívte kamenné predajne

Ako prežiť život bez obmedzení? Vykročte tou správne obutou nohou!
< >
Dráčik
DM
Deichmann
Takko Fashion
OKAY elektro
Pet Center
BENU
C&A
CCC
Lindex
Gate
Pepco
Fortuna
Billa
Sportissimo